הצוות במשרד

הצוות במשרד 2018-03-25T23:53:06+00:00

צריך לזכור שכל עסק הוא טוב רק בזכות האנשים הנוטלים בו חלק, וכך גם העסק שלנו. אנו במשרד רו”ח שבתאי בירן גאים באיכות האנושית שנמצאת בקרב אנשינו ובהקדשת זמנם למען לקוחותינו.

אנו רואים בהשתלמות מקצועית ואימון כתהליך מתמשך, חיוני בכדי לענות על האתגרים החוקיים והמסחריים שעומדים הן בפני לקוחותינו והן בפנינו.

ייעוץ אפקטיבי וקשר עם הצוות במשרד רו”ח שבתאי בירן ,הן רק שתי סיבות לרמה גבוהה של שיתוף פעולה צוותי שממנו מרוויחים לקוחותינו.

לקוחות   משרד רו”ח שבתאי בירן  מנוהלים ע”י אנשים אשר נהנים ממה שהם עובדים בו. פיהם וליבם שווים כאשר הם אומרים לך מה הם הולכים לעשות בתיק. חד וברור.

ביצועים:

מידע מדויק ורלוונטי הוא סם החיים של כל עסק. שירותי ראיית החשבון במשרד רו”ח שבתאי בירן  יאפשרו לך לפקח על הביצועים של עסקך, ולדון איתנו כיצד ניתן להפחית  את חבויות המס לפני תום שנת הכספים וכמו כן לקבל עצה בונה על בסיס יומיומי.

אנו יכולים לתכנן את ההצהרות הפיננסיות של עסקך בהתאם לסטנדרטי דיווח פיננסיים בינלאומיים   ולעזור למבקרי החשבונות של החברה בהשלמת הדו”ח השנתי באופן זריז ואפקטיבי.

ניסיון:

  • אנו במשרד רו”ח שבתאי בירן מאמינים כי בקרב רבים מבעלי העסקים ישנם פערים ניכרים בידע בנושאי המיסים לרשויות  וביכולתנו לגשר על פערים  אלו .
  • לצוות רואי החשבון בחברתנו, יועצי המס  ויועצי עסקים עם ניסיון עצום שמאפשר לנו לעזור לך להוציא את הטוב ביותר מהעסק שלך
  • צוות משרד רו”ח שבתאי בירן יעמוד לצדך לאורך כל הדרך עד לפתרון המושלם לבעיית העסק שלך.

מוניטין:

  • יש לנו מוניטין מרשים בכל הנוגע לאספקת שירותים מקצועיים במשרד רו”ח שבתאי בירן תיהנה משירות לקוחות מצוין.
  • אנו במשרד רו”ח שבתאי בירן ידידותיים ונגישים, עם רגליים על הקרקע, גמישים וזהירים

בקיצור, כיף לעבוד איתנו. זו הדרך הטובה ביותר שלנו לעזור לך.